Šeima

Subalansuokite savo gyvenimą

 

Subalansuokite savo gyvenimą Ar galite pasakyti kiek laiko skiriate sau? Tai gali padėti išlaikyti pusiausvyra mūsų gyvenime, priduoti energijos ir suplanuoti tinkamai mūsų laiką. Gaunamas slėgis ir įtampa mums labai kenkia. Stresas darbe, namie, lauke. Daug įvykių ir aplinkybių įtakoja mūsų gyvenimus, o tai kenkia mums ir mūsų sveikatai. Mama pradeda nervuotis ir pergyventi, kai suserga jos mažylis, vyras, kai darbe nepasisekė atlikti kokio nors darbo. Situaciju, kurios gali mus susilpninti yra daug ir įvairių. Tačiau, kiekvienam iš mūsų labai reikia pabūti su savimi ir atrasti laiko sau.

Pirmiausia reikia daryti po nedideles pertraukas kasdien. Mes lekiame, bėgame ir nesusimąstome, kad mūsų organizmas pastoviai jaučia stresą. Nors kelis kartus dienoje žmogui reikia atsisėsti, giliai įkvėpti ir nusiraminti. Kai žmogus nusiramina, jis pradeda mąstyti logiškiau ir sprendimai ar užduotys einasi daug lengviau. Sušvelninus padėti sumažėja neigiamu atsakymu, stresas ir gyvenimas pasidaro daug kokybiškesnis.

Prioritetai žmogui yra gyvybiškai svarbūs sėkmės klausimu. Mes turime nusistatyti ir nusibrėžti ką reikia padaryti būtent šiandien. Visko nepadarysi, tai yra nerealu. Jei mes pradedame save kaltinti dėl vieno ar kito neatlikto darbo, mes nieko nepadarysime visai. Tada diena nueina veltui be rezultatų. Jai žmogus pastoviai save kaltina ir jaučiasi kaltas, jis sunkiai susidoroja su bet kokia užduotimi. Taip žmogus praranda pasitikėjima savimi ir savo jėgomis.

Planuokite savo dieną, tai labai padeda. Po darbo susiplanuokite pasivaikščioti, pasiklausyti muzikos, paskaityti knygą, pažaisti su vaikais ir taip toliau. Tai reikia daryti su malonumu ir pasitenkinimu. Taip išlaikoma emocinė pusiausvyra ir žmogus jaučiasi daug geriau.

Nėra sunku nors trumpam atitrūkti nuo rūpesčių ir problemų bei pasinerti į ramybę. Mes negalime pastoviai gyventi neigiamoje aplinkoje ar skleisti neigiamas emocijas, nes žmogus tada palūžta. Todėl kiekvienas turi stengtis subalansuoti savo gyvenimą. Tada ateina sėkmė, laimė ir džiaugsmas.

Ar turite savo laisvalaikio strategija?

 

Laisvalaikis yra atmetamas ar pamirštamas. Tai yra labai svarbu mūsų gyvenime. Poilsis ir linksmybės suteikia mums energijos, mes atjaunėjame ir turime potencialo atlikti visus darbus bei užduotis.

Ar kada nors pajutote energijos antplūdį? Šis srautas padeda nudirbti visus darbu, atsiskleidžia žmogaus kūrybiškosios savybės ir palaiko mūsų energiją. ...

Ar turite savo laisvalaikio strategija?

Laisvalaikis gaminant

 

Kaip jūs praleidžiate savo laisvalaiki? ...

Laisvalaikis gaminant

Kiek laiko praleidžiat sėdėdami?

 

Dabartiniu metu daugelis dirba ar yra užimti aštuonias valandas paroje ar daugiau, jie daugiausia dirba sėdėdami. ...

Kiek laiko praleidžiat sėdėdami?

Pyktis ir stresas

 

Šiandieninis pasaulis yra sudarytas iš naujausios technikos. ...

Pyktis ir stresas

Sporto nauda

 

Šiuolaikiniu metu žmonės yra vis labiau užimti. ...

Sporto nauda

Laisvalaikis

 

Daugelis atostogaujančių moterų negali atsipalaiduoti ir leisti laika nuostabiai. ...

Laisvalaikis

Vasaros laisvalaikio ir poilsio veikla

 

Vasara yra puikus metas sportuoti ir poilsiauti bei leisti smagiai laisvalaikį. ...

Vasaros laisvalaikio ir poilsio veikla

Kaip praleisti laisvalaikį?

 

Beveik kiekvienas žmogus laisvalaikį leidžia savaip. ...

Kaip praleisti laisvalaikį?

Ar jums reikia laisvalaikio?

 

Ar kartais jaučiatės išbalansuotas arba jums sunku susivokti, o norėtumėte, kad būtų kitaip? ...

Ar jums reikia laisvalaikio?

Laisvalaikio praleidimas

 

Poilsis ir laisvalaikis tapo viena iš mėgstamų veiklų šiandieniniame pasaulyje. ...

Laisvalaikio praleidimas

Mamos diena

 

Motinos diena yra pati gražiausia diena. ...

Mamos diena

Svarbu rasti laiko sau

 

Labai dažnai žmonės pamiršta patys save ir kaltina, kad neturi pakankamai laiko. ...

Svarbu rasti laiko sau